O nás

Společnost ProVektor, spol. s r.o. je česká firma vlastněná  Ing. Mgr. Robertem Bártou.
Firma byla založena v květnu roku 2000, a to jako poradenská a marketingová společnost pro malé a střední podnikatele. Hlavním cílem společnosti je pomáhat malým a středním podnikatelům z výše uvedených oborů, k čemuž slouží vytvoření sdružení a širokého okruhu spolupracujících firem a drobných podnikatelů.

V září roku 2000 došlo k vytvoření vlastní smluvní sítě – Obchodní aliance JAVOR pro malé a střední podnikatele, zaměřených na prodej potravin a gastronomii.

V roce 2001 ProVektor, spol. s r.o. začal působit jako příjemce a současně prostředník při získávání dotací pro podnikatele.

V listopadu 2002 pokračovalo rozšiřování firmy vytvořením systému tzv. centrální fakturace, který se ukázal jako velmi přínosný pro růst obchodní spolupráce s dodavateli.

Naše společnost od roku 2007 nabízí komplexní servis v oblasti médií, PR, reklamy, marketingu a event managementu.

Kromě realizací projektů a akcí "na klíč" nabízíme také spolupráci v jednotlivých oblastech naší specializace.

Naše společnost a dceřiné společnosti jsou sice mladé, ale disponují týmem pracovníků a spolupracovníků, kteří ve svém oboru pracují již více než deset let. Dlouholeté zkušenosti nás tedy řadí mezi společnosti s relevantní praxí v oboru.

Od října roku 2011 vznikla dohodou společností ProVektor, spol. s r.o. a Družstvo Šipka aliance maloobchodních prodejen s potravinami pod společným názvem Obchodní aliance JAVOR.

Obchodní aliance JAVOR čítá přes dva tisíce prodejen s potravinami a gastronomických zařízení, které jsou rozmístěny plošně po celém území České republiky, čímž se řadí mezi největší nákupní aliance na nezávislém trhu.